DGS Logo

ایساکو

ایساکو

ایساکو شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو در سال ۱۳۵۶ در قالب شرکت سهامی خاص تاسیس شد و با شماره ثبت ۳۰۰۴۸ در تاریخ ۱۵/۸/۱۳۵۶ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید فعالیت شرکت به شرح ذیل می‌باشد:

خرید، فروش، صادرات و واردات انواع خودرو سواری، اتوبوس، مینی بوس، کامیون، وانت و مانند آن – ارائه خدمات پس از فروش به کلیه محصولات ایران خودرو و شرکتهای تابعه آن – تهیه و توزیع، خرید و فروش، صادرات و واردات قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو و خدمات پس از فروش آنها- انجام معاملات بازرگانی و غیر بازرگانی- تاسیس شرکت با مشارکت یا بدون مشارکت اشخاص داخلی و خارجی- خرید کارخانجات و سهام شرکتها- انجام هر عملیات مجاز سود آور- مبادرت به هرگونه فعالیتی برای انجام مفاد بالا و یا تسهیل در اجرای آن.

با توجه به تعلق بیش از ۹۹/۹۹ درصد سهام ایساکو به شرکت ایران خودرو (سهامی عام) و با وجود گستردگی موضوع فعالیت شرکت، عمده فعالیت آن طی بیست سال از شروع کار معطوف به بازرگانی قطعه، بخصوص تهیه و توزیع قطعات خودروهای تولیدی شرکت ایران خودرو بوده است. موضوع ارائه خدمات پس از فروش به استفاده کنندگان از محصولات ایران خودرو در ابتدای سال ۱۳۷۱ و پیش از آغاز دهه سوم فعالیت، به شرکت تهیه و توزیع محول شد. پس از تغییر مدیریت، با تصویب تغییرات اساسنامه شرکت در سال ۱۳۷۸ و درج «خدمات پس از فروش» در موضوع آن، شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو بصورت رسمی به عنوان ارائه کننده خدمات پس از فروش، محصولات ایران خودرو شناخته شد. درابتدای سال۱۳۸۲ خدمات پس ازفروش از شرکت ایساکو منتزع و در ابتدای سال ۱۳۸۶ خدمات پس از فروش دوباره به ایساکو ملحق گردید. در حال حاضر شبکه توزیع ایساکو گسترده ترین شبکه ارائه دهنده خدمات پس از فروش و قطعات یدکی بوده و شامل حدوداً ۱۱۰۰ فروشگاه و ۸۰۰ نمایندگی فعال می شود. شرکت ایساکو موفق به کسب مقام اول در ارزیابی وزارت صنایع در پنج سال متوالی (۱۳۸۸-۱۳۹۲) و دو مقام رتبه اولی (۱۳۹۱-۱۳۹۲) در ارائه خدمات پس از فروش در سطح کشور ایران شده است.

لینک مطلب: https://www.isaco.ir/main/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%a7/


مشتریان دیگر

DGS Logo
فهرست