DGS Logo

شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان در یک نگاه

شروع فعالیت شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان

شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان از سال 1379 فعالیت خود را درزمینهٔ تولید قطعات خودرو در استان اصفهان، شهرستان نجف‌آباد و در راستای همکاری با شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا آغاز نمود

شرکت درخشان قطعه در آغاز فعالیت خود اقدام به عقد قرارداد با شرکتهای خودروسازی ایران خودرو و سایپا در زمینه تولید قطعات موتور و انتقال قدرت مربوط به خودروهای نیسان، پژو 405، پژو آردی، روآ، پراید از جمله منیفولد، گلدانی، کاربراتور و … نمود


با قدرت و با کیفیت ادامه می‌دهیم.


دپارتمان‌ها

outdoor_grill

ریخته‌گری ریژه و دایکست

شرکت درخشان قطعه‌ساز سپاهان به روش ریخته‌گری تحت‌فشار (دایکست قطعات آلومینیومی)، قابلیت تولید روزانه بیش از 40 تن قطعات آلومینیومی را فراهم نموده است. سالن‌های ریخته‌گری تحت‌فشار (دایکست)، با بیش از بیست دستگاه در تناژهای بین 100 تا 2800 تن پتانسیل بسیار مناسبی برای تولید قطعات آلومینیومی با تیراژ و تنوع بالـــا به شمار می‌آید. تجهیــز دستگاه‌های فوق به سیستم‌های اتومـاسیـــــون تـهیـه فرآوری ذوب و تولیـــد قطعه، بستر مناسبـی را برای تولید قطـعات باکیفیت و حساسیـــت بالا ایجاد نموده است.

engineering

فنی مهندسی

این واحد با بهره‌مندی از مهندسین و متخصصین توانمند و دانش‌آموخته و با استفاده از استانداردها و تکنولوژی روز در زمینه‌های: ”1.طراحی، شبیه‌سازی و ساخت قالب‌های ریخته‌گری 2.طراحی و ساخت ماشین‌آلات ماشین‌کاری مخصوص 3.طراحی و ساخت ابزارهای ماشین‌کاری مخصوص 4.طراحی و ساخت فیکسچرهای تولیدی و کنترلی با دقت بالا” در شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان فعالیت دارد.

science

آزمایشگاه

آزمایشگاه‌های مکانیکی و متالوژیکی شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان، مجهز به دستگاه‌های مدرن اندازه‌گیری ابعادی نظیر ماشین CMM، کوانتــومتر، سختی سنج، ماشین X-RAY و سایــر تجهیزات اندازه‌گیری، در کنار کادر مجرب واحدهای تضمین کیفیت و کنتـرل کیفیت، پشتوانه مهمی را در تضمین و ثبات کیفیـت محصولات تولیدی آن ایجاد نموده است.

precision_manufacturing

سایت ماشین کاری

سالن‌های ماشین‌کاری شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان ،مجهز به انواع ماشین‌آلات CNC مدرن و دستگاه‌های ماشین‌کاری مخصوص است که ظرفیت ماشین‌کاری و آماده‌سازی سالیانه بیش از یک‌میلیون مجموعه قطعه را دارا است.


مشتریان ما

DGS Logo

فهرست